Przekaż swoje 1,5% podatku na leczenie cierpiących zwierząt !!!

FANI MANI

Fundacja Towarzystwo Weterynaryjne leczy zwierzęta porzucone, przebywające w domach tymczasowych oraz te, których właściciele pozostają w trudnej sytuacji materialnej. Nasi lekarze weterynarii w swojej pracy codziennie spotykają się z bardzo trudnymi przypadkami, walcząc o zdrowie i życie każdego czworonoga. Te zmagania przekładają się jednak na wymierne koszty, ponoszone przez naszą organizację, które wiążą się z zakupem leków czy opieką ambulatoryjną.

Każde, nawet najmniejsze wsparcie finansowe jest dla nas na wagę złota, dlatego jeśli jesteście zainteresowani pomocą naszej Fundacji możecie to zrobić całkowicie za darmo poprzez platformę FANI MANI. Jak to działa? Kupując w Internecie swoje ulubione produkty, przekazujecie część zapłaconej za nie kwoty na leczenie cierpiących zwierząt, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów (sklep internetowy przekazuje część swojego zysku). Co więcej, czeka na Was ponad 700 różnych sklepów oraz kody rabatowe i przeróżne promocje!

Chcąc wspomóc Fundację Towarzystwo Weterynaryjne wystarczy kliknąć w poniższy link, wybrać naszą organizację, jako podmiot do którego ma trafić wsparcie finansowe oraz wskazać sklep w którym chcecie dokonać zakupów. Dzięki FANI MANI można łączyć przyjemność z pomocą zwierzętom.

Sprawdź jak to działa!